Sosyal Fobinin Üstesinden Etkili Şekilde Gelmenin 9 Yolu

Sosyal Fobinin Üstesinden Etkili Şekilde Gelmenin 9 Yolu

.Harward üniversitesi 50 yıl süren bir araştırma yapmış .Bu araştırmada mezunları 50 yıl boyunca takip etmişler.Amaç onları neyin mutlu ettiğini bulmakmış.Para mı sağlık mı mülk mü ilişkiler mi?Sonuç oldukça şaşırtıcıymış.En çok mutlu eden arkadaşları ile vakit geçirmeleriymiş.Öyle ise sosyallik dünyada en önemli şey.

Sosyal Fobinizin Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz?
#1 Olumsuz ve endişe dolu sosyal kaygılarınıza meydan okuyun

.Nasıl düşüneceğinizi değiştirmek uzun bir yolculuktur ve bu birşeyleri hemen yoluna koymaz ama zihin çok güçlü bir şeydir ve bunu yapmak mümkündür.

Bu şekide düşünmek zararlı ve zorlayıcı olmak ile birlikte üstesinden gelmek de kolay değil ama sosyal fobinin etkilerini yenmek için ve yaşadığınız duygunun ne kadar gerçek olmadığının ayırdına varmanız açısından çok önemlidir.

#2 Anı Düşün

Anda kalmak ve anda kalmaya yönelik meditasyon yapmak düşüncelerinizin ve hislerinizin yargılayacılıktan uzak, pozitif olmasını sağlar. Sosyologların ve başarılı nörologların araştırma raporlarına göre, meditasyon yapmak beynin belirli noktalarını daha çok çalıştırmaktadır. Katılımcıların normal stres seviyesinde olanlarının 4 ila 20 dakika arasında meditasyon yapması istendi ve bunu yapanların stres seviyelerinde %39 ‘ a kadar düşüş saptandı.

#3 Bir Kafeye gidin

Eğer online film izlemeyi seviyorsanız veya favori televizyon şovunuzu izlemek hoşunuza gidiyorsa tabletinizi ya da laptopunuzu alıp en yakın kahve dükkanına gidin. Sevdiğiniz ve rahat hissettiğiniz bu aktiviteyi genelde sizi endişelendirecek bir yer olan kahve dükkanında yapın. Tanıdık ve rahat olduğunuz bir şeyleri yaparken aynı zamanda sınırlarınızı da zorlamış olursunuz. Bu yalnızca bir kafe değil bir lokanta da olabilir tabi. Umarım, kendizi zorlayabilir ve aynı zamanda kendinizi rahat hissetmiş olursunuz.

#4-Kendi sosyal fobinize odaklanmayın

Özellikle sizin sosyal fobinizi arttıran durumlarda sonsuz zihin konuşmalarınızı durdurmak zordur. Genellikle içimize dönüp, kendimize odaklanır ve diğer insanlar bizi nasıl görüre odaklanırız ve bunun neredeyse her zaman olumsuz olacağını düşünürüz. Gerçek şu ki bir odaya girdiğinizde herkes size baktığı zaman sizi yargılayacaklardır, öyle ya da böyle.. Ama önemli olan bu değil. Başkalarının ne düşündüğü önemsememeli ve kendiniz hakkında düşünmeyi bırakmalısınız. Başka insanlara odaklanın, anda kalmaya çalışın ve gerçekçi bağlantılar kurun.

#5 Özgüvenli davranın

Dışarıda yüksek sayıda sosyal fobi ve utangaçlıktan müzdarip olan yetişkinler var. Bisiklet sürmeyi öğrendiğiniz gibi özgüvenli olmayı da öğrenebilirsiniz. Daha özgüvenli davranın ve insanlar da buna olumlu tepki verecektir. Bu demek değildir ki sınıfın palyaçosu olun ya da ilgi merkezi haline gelin, bu sadece iddianızı ortaya koymak ile ilgili. İlk başlarda çok korkutucu görünse de ilerleyen zamanlarda çok daha iyi hissettirecektir. Kendinize güvenmek bir gecede olacak veya diğer yeteneklerinizi geliştirdiğiniz türde birşey değildir. Sosyal etkileşimlerden kaçınmaya devam ederseniz sosyal fobiniz de devam eder. Kaçınmanızı ortadan kaldırarak sosyal fobinizin ve korkunuzun üzerinden gelebilirsiniz.


6-Konuşma Zamanı

Saptamalara göre sosyal fobiden muzdarip olan 3 kişiden birisi bir uzman ile konuşmak için 10 yıl bekliyor. Bu araştırma Amerika Sosyal Fobi ve Depresyon Derneği’ne göredir. Sosyal fobi bozukluğu hayatınızın sayısız noktasında muazzam miktarda olumsuz etkisi olabilir. Aile yaşamınızdan eğitiminize, çalışmanıza hatta yakın arkadaş ilişkilerinize kadar. Bulgular gösteriyor ki bir insanın sosyal fobiden muzdarip olmasının sebebi genellikle en azından bir kere psikolojik bozukluğa yönelik bir deneyim yaşaması ile alakalı.

Sosyal fobinin üzerinden gelmek uzun bir yol ve yeni sosyal ilişkiler kurarken yeni nöral yolların şekillenmesini sağlamak zaman alıyor. Sosyal fobiniz günlük yaşamanızı sürekli sekteye mi uğratıyor? O zaman yanında rahat olacağınız bir uzmandan yardım almak konusunda tereddüte düşmeyin. Bunlar sizin sosyal fobinizin üstesinden gelmeniz için çok iyi yollar. Bu imkansız bir olay gibi görünse de üstesinden gelmeniz hayatınızı tam anlamı ile yaşamanızı sağlayacaktır.

7-Hipnoz Yaptırın

Sosyal fobi için hipnoz da kullanılabilir bir yöntemdir.  Hipnoz yönteminde uzman sizi transa alır ve telkin verir.Oldukça etkili olmakla birlikte seans olarak maliyetli olabiliyor.Ayrıca

8-Hipnoz CD olarak bilinen telkincd’leri dinleyin

Telkincd hipnoz MP3 yöntemini evinizden de uygulayabilirsiniz hatta uykuda dinleyebilirsiniz. Hem pratik hem de bilinçaltına yönelik olduğu için etkilidir https://www.telkincd.com/1764-sosyal-fobi—set-satinal.html üzerinden inceleyebilirsiniz. Herhangi bir şey yaparken dinlenebilir, gün içinde ya da uyurken de uygulanabilir bu açıdan ön plana çıkan yöntemlerdendir..

9-Çekirdek inanç analizi ve size özel uykuda dinleyeceğiniz telkinler yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç yönteminde önce yaşadığınız sorunun altındaki nedenler belirlenir.Buna göre hipnoz cd leri hazırlanır.Bu çalışmayı telefonla da yaptirabilirsiniz.Hatta bir form doldurup ona göre tespitler yaptirip telkin cd lerinizi uykuda dinleyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?


Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.


Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.


Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...


2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...


2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...


Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.


Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.


Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.


5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 


Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.


Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

basari-hikayeleri

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button05424475050 ön tespit
WhatsApp Destek
WhatsApp ile Gönder