Sosyal Fobinin Üstesinden Etkili Şekilde Gelmenin 9 Yolu

Sosyal Fobinin Üstesinden Etkili Şekilde Gelmenin 9 Yolu

.Harward üniversitesi 50 yıl süren bir araştırma yapmış .Bu araştırmada mezunları 50 yıl boyunca takip etmişler.Amaç onları neyin mutlu ettiğini bulmakmış.Para mı sağlık mı mülk mü ilişkiler mi?Sonuç oldukça şaşırtıcıymış.En çok mutlu eden arkadaşları ile vakit geçirmeleriymiş.Öyle ise sosyallik dünyada en önemli şey.

Sosyal Fobinizin Üstesinden Nasıl Gelebilirsiniz?
#1 Olumsuz ve endişe dolu sosyal kaygılarınıza meydan okuyun

.Nasıl düşüneceğinizi değiştirmek uzun bir yolculuktur ve bu birşeyleri hemen yoluna koymaz ama zihin çok güçlü bir şeydir ve bunu yapmak mümkündür.

Bu şekide düşünmek zararlı ve zorlayıcı olmak ile birlikte üstesinden gelmek de kolay değil ama sosyal fobinin etkilerini yenmek için ve yaşadığınız duygunun ne kadar gerçek olmadığının ayırdına varmanız açısından çok önemlidir.

#2 Anı Düşün

Anda kalmak ve anda kalmaya yönelik meditasyon yapmak düşüncelerinizin ve hislerinizin yargılayacılıktan uzak, pozitif olmasını sağlar. Sosyologların ve başarılı nörologların araştırma raporlarına göre, meditasyon yapmak beynin belirli noktalarını daha çok çalıştırmaktadır. Katılımcıların normal stres seviyesinde olanlarının 4 ila 20 dakika arasında meditasyon yapması istendi ve bunu yapanların stres seviyelerinde %39 ‘ a kadar düşüş saptandı.

#3 Bir Kafeye gidin

Eğer online film izlemeyi seviyorsanız veya favori televizyon şovunuzu izlemek hoşunuza gidiyorsa tabletinizi ya da laptopunuzu alıp en yakın kahve dükkanına gidin. Sevdiğiniz ve rahat hissettiğiniz bu aktiviteyi genelde sizi endişelendirecek bir yer olan kahve dükkanında yapın. Tanıdık ve rahat olduğunuz bir şeyleri yaparken aynı zamanda sınırlarınızı da zorlamış olursunuz. Bu yalnızca bir kafe değil bir lokanta da olabilir tabi. Umarım, kendizi zorlayabilir ve aynı zamanda kendinizi rahat hissetmiş olursunuz.

#4-Kendi sosyal fobinize odaklanmayın

Özellikle sizin sosyal fobinizi arttıran durumlarda sonsuz zihin konuşmalarınızı durdurmak zordur. Genellikle içimize dönüp, kendimize odaklanır ve diğer insanlar bizi nasıl görüre odaklanırız ve bunun neredeyse her zaman olumsuz olacağını düşünürüz. Gerçek şu ki bir odaya girdiğinizde herkes size baktığı zaman sizi yargılayacaklardır, öyle ya da böyle.. Ama önemli olan bu değil. Başkalarının ne düşündüğü önemsememeli ve kendiniz hakkında düşünmeyi bırakmalısınız. Başka insanlara odaklanın, anda kalmaya çalışın ve gerçekçi bağlantılar kurun.

#5 Özgüvenli davranın

Dışarıda yüksek sayıda sosyal fobi ve utangaçlıktan müzdarip olan yetişkinler var. Bisiklet sürmeyi öğrendiğiniz gibi özgüvenli olmayı da öğrenebilirsiniz. Daha özgüvenli davranın ve insanlar da buna olumlu tepki verecektir. Bu demek değildir ki sınıfın palyaçosu olun ya da ilgi merkezi haline gelin, bu sadece iddianızı ortaya koymak ile ilgili. İlk başlarda çok korkutucu görünse de ilerleyen zamanlarda çok daha iyi hissettirecektir. Kendinize güvenmek bir gecede olacak veya diğer yeteneklerinizi geliştirdiğiniz türde birşey değildir. Sosyal etkileşimlerden kaçınmaya devam ederseniz sosyal fobiniz de devam eder. Kaçınmanızı ortadan kaldırarak sosyal fobinizin ve korkunuzun üzerinden gelebilirsiniz.


6-Konuşma Zamanı

Saptamalara göre sosyal fobiden muzdarip olan 3 kişiden birisi bir uzman ile konuşmak için 10 yıl bekliyor. Bu araştırma Amerika Sosyal Fobi ve Depresyon Derneği’ne göredir. Sosyal fobi bozukluğu hayatınızın sayısız noktasında muazzam miktarda olumsuz etkisi olabilir. Aile yaşamınızdan eğitiminize, çalışmanıza hatta yakın arkadaş ilişkilerinize kadar. Bulgular gösteriyor ki bir insanın sosyal fobiden muzdarip olmasının sebebi genellikle en azından bir kere psikolojik bozukluğa yönelik bir deneyim yaşaması ile alakalı.

Sosyal fobinin üzerinden gelmek uzun bir yol ve yeni sosyal ilişkiler kurarken yeni nöral yolların şekillenmesini sağlamak zaman alıyor. Sosyal fobiniz günlük yaşamanızı sürekli sekteye mi uğratıyor? O zaman yanında rahat olacağınız bir uzmandan yardım almak konusunda tereddüte düşmeyin. Bunlar sizin sosyal fobinizin üstesinden gelmeniz için çok iyi yollar. Bu imkansız bir olay gibi görünse de üstesinden gelmeniz hayatınızı tam anlamı ile yaşamanızı sağlayacaktır.

7-Hipnoz Yaptırın

Sosyal fobi için hipnoz da kullanılabilir bir yöntemdir.  Hipnoz yönteminde uzman sizi transa alır ve telkin verir.Oldukça etkili olmakla birlikte seans olarak maliyetli olabiliyor.Ayrıca

8-Hipnoz CD olarak bilinen telkincd’leri dinleyin

Telkincd hipnoz MP3 yöntemini evinizden de uygulayabilirsiniz hatta uykuda dinleyebilirsiniz. Hem pratik hem de bilinçaltına yönelik olduğu için etkilidir https://www.telkincd.com/1764-sosyal-fobi—set-satinal.html üzerinden inceleyebilirsiniz. Herhangi bir şey yaparken dinlenebilir, gün içinde ya da uyurken de uygulanabilir bu açıdan ön plana çıkan yöntemlerdendir..

9-Çekirdek inanç analizi ve size özel uykuda dinleyeceğiniz telkinler yaptirabilirsiniz.

Çekirdek inanç yönteminde önce yaşadığınız sorunun altındaki nedenler belirlenir.Buna göre hipnoz cd leri hazırlanır.Bu çalışmayı telefonla da yaptirabilirsiniz.Hatta bir form doldurup ona göre tespitler yaptirip telkin cd lerinizi uykuda dinleyebilirsiniz.

Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa  çekirdek inanç ile bilinçaltı temizliği çalışması yaptırabilirsiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez.1977 İstanbul doğumluyum.Türkiyede ilk subliminal telkin uzmanıyım.

 


Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse…

Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece  subliminal mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl önce çıkmıştı . 

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?…

Tam olarak değil.Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan çekirdek inançlarınız bulunur.Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir.Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız.Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.


Hangi sorunlarda faydalı olur?

Hiç bir sorunu olmadan sadece daha iyi olmak için de yaptıranlar da vardır.İş başarısı bolluk ilişkiler kaygı depresyon takıntılar kilo vermek panik fobiler  sosyal fobi yüz kızarması sigara vb bağımlılıklar dahil bir çok konuda faydalı olur.

Çekirdek inanç 5 dakikalık ön tespit ücretsizdir.Telefonla arayınız 05424475050

Okumaya devam etmeden önce zorunlu bir hatırlatma .

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri marka patent tescili yapılmış yaşam boyu garantili bir çalışmadır..Bu isimde sitemiz dışında başka bir çalışma eğitim görürseniz lütfen bize bildiriniz.

 

Çekirdek İnanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? 

 

TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım. Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400'e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan  çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yöntemi 2010 yılında cekirdekinanc.com ve cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı… Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır.


Neden Farklı?

1995 yılında Boğaziçi Üniversitesine girdiğimde hayatımda bütün engellerin kalktığını hissetmiştim.Ancak derslere odaklanmakta sorun yaşıyordum mutsuzdum.Okulu bırakmak zorunda kaldım ve işe başladım.

İş hayatımda da sorunlar yaşamaya devam ediyordum.Hipnozu denedim olmadı.Daha pratik olan uykuda dinleyebileceğim İngilizce hipnoz mp3 ler indirdim onlar da işe yaramadı.2000 li yılların başlarında  kendi yaptığım kayıtları dinlemeye başladım.Bir gün bir kayıt esnasında mikrofonum da bir arıza oldu ve ses yükselmeleri meydana geldi.Bu kayıtları dinlediğimde ses yükselmelerini ve alçalmalarını doğru kullandığımızda telkin cd lerinin daha etkili olduğunu gördüm.

Bu telkinleri dinleyerek   okuluma geri döndüm ve aynı yıl biri Boğaziçi Üniversitesi Elektronik olmak üzere iki üniversite bitirdm.

 Boğaziçi Üniversitesinden almış olduğum ses frekansları üzerine eğitimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...


2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım. Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...


2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400'e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var.... Bu siteye girenler özel konularda telkin mp3 ler alabiliyorlar...


Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı? Peki bu telkinler kişiye ve ona engel olan çekirdek inançlara yapılsa nasıl olurdu?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.. Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bilinçaltımız 7 yaşına kadar gerçek ile hayali ayırt edemez ve o dönem her şeyi kayıt eder. Bu kararları telefonla yüz yüze ya da online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz. Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.


Nasıl tespit ediliyor, ne faydası var ve çözüm için neler yapılıyor?

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir. Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz. Çekirdek inanç; iş başarısı, ilişkiler, kaygı, panik atak, depresyon, takıntılar dahil birçok konuda faydalı olmaktadır.


Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?

Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmeniz biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem de dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.


Çocuklar için çekirdek inanç var mı?

Ağaç yaş iken eğilir. Bu nedenle çocuklarda ders başarısı, odaklanma, daha öz güvenli olma, öfke kontrolü vb. gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapılır. Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne ya da babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.


Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir. İlk 10 gün değişimleri siz fark edeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler. Daha dik yürürsünüz, göz temasınız kuvvetlenir, endişenin yerini mutlu hissetme hali alır. İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir. Tepkileriniz daha net olur. Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır. Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz... Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır. Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.


5 dakikalık ön tespit nedir? Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur. Aşağıdaki butona basarak ya da +905424475050 den yurtdışındaysanız whatsapp'tan arayabilirsiniz. Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz. Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Detaylı çalışmalar ücretlidir. 


.


Yurt dışında yaşıyorum, Çekirdek İnanç Çalışmasını nasıl yaptırabilirim?

Dünyanın her yerinden Çekirdek İnanç Çalışması için bizleri, +905424475050 nolu numaramızdan whatsapp üzerinden ücretsiz olarak arayabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan danışanlarımızın en çok tercih ettiği çalışmalar online form ile veya telefonla çekirdek inanç tespitidir. Telefonla gerçekleşen çalışmada seansınız tüm ülkeler için whatsapp üzerinden aranarak gerçekleşir. Ayrıca Vodafone olan bazı ülkeler için Almanya, ABD, Fransa, Kıbrıs, İngiltere, İsviçre, İtalya, Avustralya vb. telefon hattı üzerinden aramayı biz yapıyoruz.


Çekirdek İnanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa size özel çalışmayı 60 soruluk online form ile hemen yaptırabilirsiniz. Telefonla veya ofiste yüz yüze gerçekleştirmek isterseniz randevu almanız gerekmektedir. İki ay içinde randevunuz gerçekleşir, ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanlarımız çekirdek inançlarınızı belirler ve buna yönelik çözüm için çalışmalar yaparlar.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada görülür. Genelde değişimi fark etmek için sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün. Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir. Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

basari-hikayeleri

Bilgilerimiz gizli mi?

Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.


Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz? Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?

Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım. Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum.

Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.


Kitabınız çıktı mı?

Çekirdek İnanç kitabımız geçen yıl çıktı…Ve 3. baskısı tükendi.. Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz. Yakında tekrar  güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.


Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden birkaçını okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var. Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.


 

Subliminal CD satın alırken dikkat

Site sahibinin eğitimi  nedir?

 'Konu ile senelerdir ilgiliyim, kişisel gelişim firmalarına danışmanlık yaptım gibi ya da yurtdışında eğitim aldım...'' gibi  cevaplar tatmin edici değildir.Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geliştirmiştir.

Garantisi Var mı?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler yaşam boyu koşulsuz destek ve iade garantilidir.hiçbir garantisi olmayan çalışmalar muhtemelen aldatıcıdır.

Herhangi bir firmaya bağlılar mı?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com cekirdekinanc.com  Çekirdek Teknoloji Danışmanlık Ltd firması bünyesi altındadır.Firması olmayan, iletişim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici değildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullanılmaktadır?

Sitemizde kullanılan teknik ritmotrans tekniğidir.Bu tekniği Atakan Sönmez geliştirmiştir ve insan sesinin doğal ritmleri kullanılır.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme işlemi kolaylıkla yapılabilir ancak bu frekanslar doğal değildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi işlemler yapılan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.

Peki hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir. Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır. Bu iade  sistemi sözde değil gerçektir.


Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonÖn Tespit İçin Arayın