Neden Çekirdek İnanç Çalışması

Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız. Çoçuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız. Bu çalışma gelişim amaçlı yapıldığı gibi ilişkiler, bolluğu çekmek,  gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır.

Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir. Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder.

Bütün tıkanıklarınızın nedeni tek bir baskın çekirdek inanca dayalıdır. Fakat çekirdek inancınızı besleyen inancın dalları vardır. Hem çekirdek inanca hem sorunun dallarına çalışılır. Çekirdek inanç tam olarak fark edildikten sonra bütün başınıza gelen olumsuzlukların hep o çekirdek inançtan kaynaklandığını fark edersiniz. Bazı kişilerde bir adet baskın olmak üzere toplam 4-8 adet çekirdek inanç çıkmaktadır.

Telefonda yada test ile soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor. Çekirdek inancı bulmak için NLP, aile dizimi, kuantum düşünce, koçluk yöntemleri, subliminal telkinler gibi birçok yöntem kullanılmaktadır. Ne gibi problemlerle karşılaştığınız uzmanlarımız tarafından analiz edilip çözümlenmektedir.

Çekirdek inanç çalışması hakkında bilgi almak için telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.
Detaylı çekirdek inanç çalışması için randevu almanız gerekmektedir.
Çekirdek İnancınıza uygun isme özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme bir kez yapılmaktadır. Problemin dönüşmesi ve çekirdek inancınızın kırılmasının süresi kişiden kişiye değişir çalışmadan sonra kendinizi daha iyi tanımaya başlamış , hafiflemiş hissedersiniz. Yaşadığınız sorunların asıl nedenini görmenin ferahlığı vardır. Cd leri uyurken dinlediğinizde yaşamınızdaki olumlu ve kalıcı

Çekirdek İnanç Ekibi İlkeleri ve Başarıları

Çekirdek inanç ekibinin bir çok sektörde girişimi vardır örneğin %66 ortağı olduğumuz 20 kişinin istihdam edildiği bir fabrikamız vardır.Üretim ve ihracat yapan firmamızın kuruluşundan itibaren çekirdek inanç yöntemlerini uyguladık ve çalışanlarımıza eğitimler verdik.Bu sayede kurumsal firmaları daha iyi anlayabiliyoruz.Bireysel danışanlarımıza girişimci yapımızla örnek oluyoruz.

Çekirdek inanç çalışması şu zamana kadar Vietnam,Dubai,Lübnan dahil 35 ülkeden danışana uygulandı.İngilize,Fransızca,Almanca dahil bir çok dilde yaptığımız çalışmalar ile dünyada bilinirliğimiz her geçen gün artıyor.

Çekirdek inanç çalışmasında dünyada eşsiz yaşam boyu fayda garantisi vardır. Eğer çalışma sonucu fayda görülemezse önce ek destek talep edebilir ücret iadesi alabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışmasında dünyada eşsiz yaşam boyu fayda garantisi vardır. Eğer çalışma sonucu fayda görülemezse önce ek destek talep edebilir ücret iadesi alabilirsiniz.

Çekirdek inanç çalışmasında dünyada eşsiz yaşam boyu fayda garantisi vardır. Eğer çalışma sonucu fayda görülemezse önce ek destek talep edebilir ücret iadesi alabilirsiniz.

Dünyada CBE (Core Belief Engineer) olarak bilinen Çekirdek İnanç Mühendislerini Kanada ofisimiz onayı ile yetiştiriyoruz.
Çalışma bilgi veya ön tespit için mesai saatleri içinde telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Telefonda yada test ile soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor.


WhatsApp üzerinden iletişime geçin
Call Now Button