Teslimat ve İade

cekirdekinanc.com Olarak (2005’den beri) Yaklaşık 12 senedir, Kişisel Gelişiminizi ve Değişiminizi Geçici Olarak Değil Yaşam Boyu Garanti Ediyor ve Destekliyoruz!!!
*Cd’lerimiz en yüksek kalitedir ancak -olur ya- diyelim ki aldığınız herhangi bir CD çizildi yada MP3 linki olarak almıştınız bilgisayarınız çöktü ve mp3’leriniz yok oldu! Bu durumda tek bir mail atın, siparişiniz üzerinden kaç yıl geçmiş olursa olsun CD’niz ücretsiz olarak adresinize gönderilsin. Üstelik kargo ücreti ödemeyin.

Sınrsız İade Garantisi!!!

*Türkiye’de ilk defa motivasyon CD’lerinde fayda görmeyene kesintisiz para iade edisi yapılıyor.. Memnun kalmadığınız CD için sınırsız ve koşulsuz para iade garantisi vardır.

Dünyada İlk kez Para İadesi İçin Bir Sözünüz Yeterli !!!
*Dünyadaki diğer siteler, Mp3’lere kesinlikle para iadesi yapmazlar. CD iadesi için ise bir çok şart öne sürerler.CD’nin ambalajının bozulmaması vs. gibi… Burada amaç iade sayısını azaltmaktır! Hayatimdeğişti sitesinde aldığınız CD’yi iade etmeniz gerekmemektedir!İsminize özel hazırlanan CD’ler sadece sizin tarafınızdan kullanılabilmektedir. CD bedeli iadesi için sadece yazılı yada sözlü olarak etki göremediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Kargo Bedeli İadesi!!!

*Eğer sipariş verdiğiniz konuda adresinize CD istediyseniz kargo ücretini kendiniz ödersiniz.İade istediğinizde ise sadece CD bedeli değil ödediğiniz kargo bedeli de hayatimdegisti tarafından hesabınıza iade edilir!

İade etmekten Lütfen Çekinmeyiniz…

Kişiye özel çalışmalar büyük emek harcanarak hazırlanmış olsa bile burada asıl olan fayda görebilmektir! Ne kadar emek harcarsak harcayalım eğer fayda göremediyseniz iade etmek en doğal hakkınızdır.Lütfen bunu unutmayınız!Sadece, ‘Fayda göremedim.’ diye bildirmeniz yeterlidir.

Sistemin Kötüye Kullanılması!!!

Kendimize güveniyoruz ve sizlere güveniyoruz!Ancak koşulsuz garanti sisteminin kötüye kullanılmasını en baştan engellemek için her sipariş kabul edilmemektedir.Siparişlerinizin kabul edilmesi için lütfen bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurmaya özen gösteriniz.

Gsm: 05395596422

Sabit: 0212 481 66 45

Sitemizde Kredi Kartları için %100 güvenli İYZİCO altayapısı kullanılmaktadır.

7 marka (Bonus, World, Axess, Maximum , CardFinans, AsyaCard ve Paraf) ile peşin fiyatına 12 taksitli alışveriş imkanı
Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına ödül puanı fırsatları
Banka kartı ile de alışveriş yapma imkanı
Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtrelerine sahip ödeme sayfası

WhatsApp üzerinden iletişime geçin
Call Now Button