Biz Kimiz

Atakan SÖNMEZ

atakan sönmez

1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunudur. Ses frekansları konusunda almış olduğu eğitimi kullanarak Ritmotrans subliminal tekniğini oluşturmuştur. Daha sonra Walden Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Psikoloji sertifikasını alan Atakan Sönmez geliştirdiği Ritmotrans teknik ile ilgili birçok ilde seminerler vermiştir. Nlp, Eft, Yaşam Koçluğu, Aile Dizilimi, Hızlı Hipnoz Teknikleri, Kuantum Çekirdek İnanç Tespiti eğitimleri almıştır. Telkinleri ilk başta kendi üzerinde uygulamıştır ve olumlu sonuç aldıktan sonra 2006 yılında Türkiye’de ilk kez subliminal mp3 içerikli hayatimdegisti.com sitesini kurmuştur. 74 bin üyesi bulunan hayatimdegisti.com sitesi günlük 30.000 ziyaretçi sayısı ile dünyanın en büyük Subliminal Kişisel Gelişim sitesidir. 2010 yılında İstanbul’da Hayatım Değişti Kişisel Gelişim Akademisi açılmıştır.

Verdiği Seminerler: Subliminal Ritmotrans Tekniği, Girişimcilik Semineri,Subliminal Yabancı Dil Semineri, Çeşitli konularda Zihin Programlama Seminerleri vermektedir.

 

 

 

 

 

 

Psikolog Eylül K. ŞİMŞEK

2010 yılında Ayşe Atıl Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünü kazanmıştır ve buradaki eğitimine iki yıl boyunca devam etmiştir. 12 yaşından beri hayali, okumuş olduğu kitapların da etkisiyle psikolog olmaktır.  2012 yılında bu hayalinin peşine düşmüştür ve İstanbul Üniversitesi’nden ayrılıp, hayalleri ve  hedefleri doğrultusunda Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Bölümünü Üstün Başarı Bursuyla kazanmıştır. 2014 yılında Nişantaşı Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Çift Anadal Programına katılmaya birincilikle hak kazanmıştır. 2017 yılında Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur.

İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon Eğitimini başarıyla tamamlamış, Avcılar Anadolu Lisesinde staj yapma imkanı bulmuştur.

 

Lisans eğitimi süresince Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde staj yapma imkanı bulmuştur. Dört ay boyunca burada yetişkinler için MMPI (kişilik testi), WAIS, (zeka testi), Rorschach (kişilik testi), Porteus Labirenti Zeka Testi eğitimlerini almıştır. Aynı zamanda kişilik bozuklukları, psikoz, duygu durum bozuklukları, nörogelişimsel bozukluklar, beslenme ve yeme bozuklukları, travma, nörobilişsel bozukluklar, madde ile ilişkili bozukluklar konusunda stajını üstün başarı ile tamamlamıştır.

Çocuk ve Ergen Psikolojisi eğitimlerini Prof. Dr. Haluk Yavuzer’den almıştır. Stanford Binet Zeka Testini Prof. Dr. Haluk Yavuzer ile birlikte uygulamıştır ve Çocuk Suçluluğu, Resimleriyle Çocuk konularında eğitimlerine katılmıştır.

İki yıl boyunca Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir kurumda Davranış Psikolojisi dersi vermiştir.

Çözüm Odaklı Terapi ve Grup Terapisi eğitimlerini almıştır.

Çocuklar için; Frankfurter Dikkat Testi, Gessel Gelişim Figürleri Testi, D2 Dikkat Testi, Kelime Söyleyiş Testi, Frostig Görsel Algı Testi, Burdon Dikkat Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Peabody Resim-Kelime Eşleştirme Testi, Bender Gestalt Görsel Algı Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Porteus Labirentler Testi, Kinder Angst Korku Testi, Öğrenme Güçlüğü Belirti Tarama Envanteri, Sınav Kaygısı Ölçeği, Çocuklar İçin Anksiyete Ölçeği, Çocuklar İçin Depresyon Ölçeği, Çocuklar İçin Kaygı Bozukluğu Ölçeği, Çocuklar İçin DEHB Ölçeği, Kimdir Bu-Kime Göre Ben Neyim, Beier Cümle Tamamlama Testi, Tedbir Ülkesi, Otobiyografi eğitimlerini almıştır.

Çekirdek Teknoloji Hizmetleri ve Danışmanlık şirketinde danışanlarını kabul etmektedir.

Call Now ButtonÖn Tespit İçin Arayın