S.S.S

SIK SORULAN SORULAR

Telefonla çekirdek inanç çalışması verimli oluyor mu?
Telefonda kişilerin kendilerini rahatça ifade etmelerinin yanı sıra  Özlem Şahin in deneyimi kısa sürede çekirdek inancın tespit edilmesini ve çözüme geçilmesini sağlamaktadır. Ayrıca çalışma sonrası alacağınız Atakan Sönmez tarafından ritmotrans tekniği ile hazırlanmış isme özel cd’yi dinleyerek elde edilen fayda artmaktadır.


Bu çalışmayı kimler yaptırıyor?
Hayatımızda hep iyi şeyler olsun isteriz. İş konusunda, bolluk konusunda, sosyal ilişkilerimizde. Bir tarafımız iyi şeyler olsun isterken diğer tarafımız hedeflerimize ulaşmamızı hatta hedeflerimiz olmasını bile engeller. Bu çalışmayı yaptırarak sizi geri çeken şeyler nelerdir hem tespiti yapılır hem de çözüme yönelik çalışmalar yapılır.


Çalışmaya her arayan kabul ediliyor mu?
Bu çalışmanın verimli olabilmesi için arayan kişilerin kişisel gelişimle ilgili olmaları en azından düşüncenin gücü, neden düşüncelerimiz hayatımızı belirliyor gibi konularda genel bilgileri olmaları gerekir. Kişisel gelişim ile ilgisi olmayan kişilere önerimiz öncelikle önereceğimiz bazı kitapları okumaları ardından bu çalışmaya katılmalarıdır.


Bu çalışma bir sohbet yada terapi çalışması mıdır?
Bu çalışmaya katılan kişinin kendisi ile yüzleşmeye hazır olması gerekir.Çalışma sırasında şimdiye kadar bildiğiniz bir çok şeyin yanlış olduğunu anlayacak kendinizle yüzleşeceksiniz. Değişime yönelik bir çalışmadır sohbet yada sadece dertlerinizi anlattığınız terapi değildir.


Bu çalışmanın dini inançlarla bir ilgisi var mıdır?
Bu çalışma dini inançla ilgili bir çalışma değildir. Bir kişisel gelişim çalışmasıdır. İnançla kastedilen şey geçmişimizde bize öğretilen olumsuz duygu ve düşünceler telkinlerdir.


Çekirdek inancım birden fazla çıkarsa her cd için ayrı ücret mi ödeyeceğim?
Genelde ortalama biri baskın olmak üzere 4 çekirdek inanç çıkar. Bazı kişilerde bu sayı 5-6 da olur. Çekirdek inancınız dönüştürmek için kaç çalışma hazırlanırsa hazırlansın ayrıca ücret ödemezsiniz. Yapılan telkinler isme özeldir ve tek cd içerisine tamamı yüklenir.


Bu çalışmadan ne kadar sürede sonuçları alırım?
Bu çalışmadan ortalama bir ay sürede sonuç alırsınız. Ancak bir günde etki alan olabildiği gibi bir haftada etkileri gören vardır. Eğer bir ay içerisinde cd leri dinler verilen egzersizleri yapar yine de yaşamınızda değişim olmazsa ücret iadesi isteyebilirsiniz. Çekirdek inanç yaşam boyu koşulsuz garantili bir çalışmadır.

Call Now ButtonÖn Tespit İçin Arayın