Başarı Hikayeleri

BAŞARI HİKAYELERİ

Ne zaman bir sitede başarı ile ilgili hikayeler görsem iki şey düşünürüm.

atakan sönmez

1-Bu yorumların gerçek olduğu ne malum belki kendileri yazmışlardır.

2-Gerçek olsa bile ayıp olmasın diye yazılmadığı ne malum. bu konudaki yazımı bu sayfadan inceleyiniz.

Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum Bende bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız.

Bende gelişmeler çok hızlı oldu Artık yetişemiyorum yeniliklere 🙂

Benim çekirrdek inancım büyümeyi redetmemle alakalıymış Dolayısıyla sorumluluk almayıda redediyormuşum Çekirdek inancım ile ilgili çalışmalara başladıktan çok kısa bir süre sonra hayallerimdeki eve kavuştum Bir kaç yeni iş teklifi aldım Eşimle ilişkimi düzene koydum Şimdide hamileyim Biraz fazla büyüdüm galiba 🙂

İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar hayatım değişti.com ve çekirdekinanc olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım Atakan Bey  de inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ…1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah’a şükür, Atakan Beylere  teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. Uzman ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM 😉

SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR..
SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR

Size minnettar bir KADIN:)


slm özlem hanım öncelikle sizi sevgiyle kucaklıyorum ve sizi tanıdığım için şükrediyorum
Sizi iyiki tanıdım yaradana her gün şükrediyorum ki sizinle bi şekilde tanışmama izin verdi. Boşanıp kısa süre tekrar eşimle birleşmemin ardından 1 yıl boyunca çok iyi denilebilicek bir hastanede depresyon tedavisi gördüm depresyon ilaçları kullandım ve şimdi anlıyorum ki bir arpa boyu yol alamamışım.
Sizin bu yolladığınız çalışmalar la kendimle yüzleştim sorunlarım la korkularımla yüzleştim şu an ben bile şaşkınım bi kaç cümlenin bu kadar etki edebileceğine inanmazdım
işin gerçeği ilk randevuyu atakan beyden alırken aklımdan geçen telefonda ne olablirki bi kaç klasik bir kaç soru resmi bir konuşma olur diye düşünmüştüm ama sizinle konuşmaya başladığımda öle olmadığını anladım ve sizi tanıdığıma çok sevindim sizinle birebir bir şeyler paylaşmasam da aslında sizinle çok şey paylaştım vu buda beni inanın çok mutlu etti hayatıma giren en önemli insanlardan birisiniz
her şey için şimdi den teşekkür ediyorum
Sevgi, huzur, başarı tüm güzellikler sizinle olsun
ilginize şimdiden teşekkür ederim

Sevgilerimle


Benim çekirdek inancım baba desteği eksikliği çıktı.Özel telkin cd mi ilk dinlediğim gün değişimleri fark ettim.Dimdik yürüyordum.Ayrıca çok daha güvenli oldum.İnsanların bana tavır ve davranışları değişti.Kendimi o kadar iyi ve güvenli hissediyorum ki tam isabet diyorum ve teşekkür ediyorum.Bu çalışma harika, çok profesyonel.Telefonda öyle şeyler söylüyor ki bunları nasıl tespit edebilir diye şaşirip kaliyorsunuz.


Çekirdek inanç bulmanın telefonla bu kadar etkili olacağını tahmin etmezdim. Fakat en ufak ayrıntılardan sorunun kaynağını ustaca bulmanız bu düşüncemi değiştirdi. Önerdiğiniz çalışmalar ilk günden etkisini yoğun bir biçimde göstermeye başladı, değişimi hissediyorum. Her şeyin daha iyiye gittiğini görüyorum. İyi ki varsınız.


özlem hanım merhaba …yaptığımız konuşmalar,dinlediğim telkin cdleri,önerdiğiniz kitaplar,ödevler..hepsi bitti ..bana hangisi iyii geldi bilmiorum ama daha iyi olduğum kesin teşekkür ederim:)


sevgili özlem hanım emeğinize sağlık ,sizinle konuştuğum günden bugüne beni şaşırtan şeyler oldu bunları sizinle paylaşmak istiyorum (gönderilerinizi bugün açabildim ve okumayı yeni bitirdim çok teşekkür ederim ben şuan çalışıyorum ve evde internet olmadığı için ancak işe geldikçe nete girebilyorum bunu belirtmek istedim )

sizinle konuştuktan sonra o gün akşama kadar başım şiddetli ağrıdı benim başım sadece uykusuz olduğumda ağrır(ilgisi var mı bilmiyorum ama yine de yazmak istedim)ertesi gün kendimi herzamankinden daha huzurlu hissediyordum,garip bir sakinlik duygusu vardı.bunlar ilk farkettiğim şeylerdi.benim için daha önemlisi de ;size kısaca biten ilişkimden bahsetmiştim,ilişkim teorikte bitti diye karar verilmiş olsa da telefonla hergün konuşup arada bir de görüşüyoruz yani tam anlamıyla koparamadık bu detayı verdim çünkü ben bu süreci bir türlü kabullenememiştim ve kendimi hırpalıyordum,çok acı çekiyordum. 2 gündür bu konuyla ilgili olarak içimde bir hafifleme ve kabulleniş var , yine 3 gündür gece uyumadan önce sürekli gözümün önüne ikimizin gelin damat olarak görüntüsü geliyor(ki ben bunun olmasını çok istiyordum)ve uykuya bu görüntüyle dalıyorum.bu görüntüyü daha önce isteyerek gözümde canlandırıyordum şimde gözümü kapadığım anda gözümün önüne geliyor

yine 2 gün önce yeni bir iş teklifi aldım yarın çalışmaya başlıyorum:))
size bunları açıkca yazdım çünkü şaşkınlık içindeyim tüm bunlar tesadüf mü?yoksa sizinle görüşme yaptığım için sistem hemen çalışmaya mı başladı…:))


Ben de diğer arkadaşlarım gibi telefonla çekirdek inancı bulma çalışmasına katıldım. İlk olarak Atakan Bey ile irtibata geçerek kayıt yaptırdım. Bir çok tereddütüm olmasına rağmen yani telefonla nasıl olurda bu konuda başarı sağlanabilir endişesini taşımama rağmen Atakan Bey’le konuştuğumuz ilk andan itibaren onlara duyduğum güven hemen hissettirdi kendini bedenimde ve ruhumda 3-02-2011 günü akşam saat 9 da ( bu tarihi ve saati unutmuyorum çünkü hayatıma katkısı sözle ifade edilmeyecek kadar önemli) Değerli hocamız ile çekirdek inanç konusunda konuşmaya başladıkSesini duyduğum ilk andan itibaren anında yaptığı tespitlerle sanki beni görmeden tanıyormuş gibi inanılmaz bir his bıraktı bendeTelefonda bu kadar iyi tespitlerin yapılabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim. Hayatımda bildiğim ancak benim hayatımda nasıl bu kadar olumsuzluk yaratabileceğini düşünemediğim çok çok önemli noktaları yakaladı ve bu konuda beni bilgilendirdi inanılmaz derecede. Konuşmamızın sonucunda uzman bazı olumsuzlamalar ve olumlamalarla ev ödevleri verdi bana. Ve şu an onları büyük bir sabırla ve kararlılıkla uyguluyorum.
Bendeki ilk farklılıklara gelince; Çocukluğumdan beri hayatımda yaşadığım kısır döngülerin hep aynı şekilde karşıma çıkan olumsuz gelişmelerin tek sorun kaynağının ne olduğunu öğrenmek bana öncelikle huzur ve ferahlık verdi. Şimdi en azından sorunun kaynağını biliyorumhatta bilmekle kalmıyorum bu duruma nasıl müdahale edeceğimi de  öğrendim. Olumsuzlamaları yaptığım ilk anlarda bedenim ve ruhum tepki vermeye başladı. Önce bu cümleleri tekrarlarken korkularım arttı. Bedenimin bu korkuyla titremesine engel olamıyordum sonra ağlamaya ve kabullenememeye başladım. Bedenim ve ruhum ilk karşılaştığı ve yüzleştiği bu durumla mücadele ediyodu sanki. Yaklaşık bugün 6 gün oldu hem olumlamalara hemde olumsuzlamalara devam ediyorumayrıca benim adıma yapılan telkini de dinliyorum büyük bir karalılıkla. Artık olumsuzlamalar yani yüzleştiğim duygular beni korkutmuyor ve üzmüyor. Yavaş yavaş bedenim bunlara tepkisiz kalmaya başladı. Daha rahatım ve hatta bunları tekrarlarken gülümsemeye başladım bile. Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi. Şimdi emekliyorum adım adım gelişmeye başlıyorum. Hatta zaman zaman öyle güçlü hissediyorum ki kendimi birden yürüme cesareti gösteriyorum. Zamanla daha büyük gelişmeleri yaşayacağımdan da hiç şüphem yok. KARARLIYIM KARARLIYIM. Hatta hayatımda şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kendi yaşamım için bu kadar kararlıyım.

Call Now ButtonÖn Tespit İçin Arayın