Başarı Hikayeleri

BAŞARI HİKAYELERİ

nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, sadece 1 hafta dinleyerek, beni yiyip bitiren sorunlu bir ilişkiyi bitirebilecek gücü kendimde buldum. suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkin leri dinledim. şimdi sosyallik arttırıcı ve kendine güven telkinlerine başlayacağım. yeni hayatım için sonsuz teşekkürler….

süper bişi
Yazan baran


kendine güven scriptini dinledim ,kendimi çok iyi hissediyorum,,kendime çok güveniyorum…

merhaba
Yazan hülya,


3 aydır telkinleri dinliyorum.İnanılmaz değişimler yaşıyorum.Başlangıçta doğru bir şey yapıp yapmadığım konusunda kuşkularım,korkularım vardı.Fakat kendimi o kadar dipte hissettiğim bir dönemde tesadüfen bu siteye rastladım ki kurtarıcı gibi telkinleri dinlemeye başladım o dönemde benim için can kurtaran simidi oldu bu site.Etkileri görmeye başlayınca iyice sarıldım telkinlere ve forumdaki paylaşımlara.Teşekkürler Atakan bey.Daha öncede duygularımı paylaştım.Ancak sitede bu paylaşımlarımı göremedim.Nerde yalnış yapıyorum,forumda nasıl günlük açabilirim yardımcı olurmusunuz.TEŞEKKÜRLER.

Denemelisiniz
Yazan hülya,


3 aydır burdayım.Tek kelime ile müthiş

slm
Yazan erden,

iyiki varsınız

harika
Yazan ali,


sitenizi tesadüfen keşfettim, iki gün oluyor.iki gündür suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinlerini dinliyorum. değişimi bir kaç saat içerisinde farkettim. Atakan Bey, size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.

sabır biraz iyi gelebilir sanırım
Yazan dilarakahraman,


bugün buldum burayı ve aşırı depresyondayım. bi kaç müzik dinledim ve rahatlama olağan üstü kendimi değiştirmeye başladım bile herkeze geçmiş olsun herkez iyi olur umarım site sahiplerine teşekkürler

Yazan ylmz01,


daha bir gün oldu güven telkini dinleyeli ve gerçekten dik yürümeye başladım kafanda sanki harika düşünceler var gibi anlamadım ama hoşuma gitti

umut
Yazan gönül,


mrb öncelikle her şey için teşekkürler.. yalnız bir sorum var. verilen müzikler ney., doğa ve klasik tarzında. bunların hepsini mi dinlememiz gerekiyor. bi tanesi yeterli olmaz mı? iyi çalışmalar…

deneyin
Yazan chen-35,


Bu siteyi kendim buldum. Bulduğum sırada da inanılmaz baş agrıları çeken, yorgun uyanan, her gününü verimsiz geçiren bir kişiydim. Cdleri dinlemeye başlayınca ilk olarak baş ağrım ve yorgunluk hissim kalktı. yaklaşık 2 haftadır dinliyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Yaşamım çevremdeki insanlara göre iyi gibi gözükse de aslında çok mutsuz bir kişiydim sanki yaşamıyordum ağrılarımdan etrafa bakamıyordum. gitmediğim doktor, hoca kalmadı sonuç hep geçiçiydi. artık inanıyorum bu yöntemle sonuna kadar, hayatı hissederek yaşayacağım. Yeni cdler sipariş ettim onlarla ilgili yorum da yapacağım.

Yazan muhteşem !,


suçluluk ve egoyu 4 gündür dinliyorum birlikte,kafam boşaldı muhteşem bir sakinlik ve dinginlik içindeyim,artık çok daha sağlıklı düşünüyorum,olaylara daha pozitif yaklaşıyorum,ne yaptığımın ve ne yapmak istediğimin farkındayım,bu siteyi hiçbirşeye değişmem,dünyanın en büyük hazinesi değerinde,insanın içindeki olağanüstülüğü su yüzüne çıkaran bir olay,tüm yakınlarımı tanıdıklarımı bilgilendiriyorum,ve dinlemeyen herkese mutlaka tavsiye ediyorum.

Yazan canan


evet bende yaklaşık bir haftadır dinliyorum.gerçekten dinlediğimin 2.günüydü gece tuvalete kalktım ve arkamdan biri beni dikleştirdi sanki birden bire dimdik durmaya başladım ve hiçte zor olmadığını gördüm.(ben hep dik durmaya çalışıdım fakat sırtım ağrıdığı için tekrar omuzlarım düşük pozisyona dönerdim.)hiç sırtım ağrımadı. daha mutluyum. son aylarda annemle babama takmıştım onlara çok kızgındım ve ağlayıp duruyordum. şimdi onlara hiç öfkeli değilim. geçmişte ne olduysa oldu diyorum. beynim düşünmek bile istemiyor.birde benim egom çpk kötümser bir olay olduğunda yada olmadığında hep devrede.artık onunlada konuşuyorum. büyü artık kötü günler geçti diyorum. benide karamsarlığa sürükleme diyrum. kısacası dinlemeye devam….

ego ve suçluluk
Yazan aylademir,


merhabalar..ben quantum ıle ılgılı bılgılenmek ısterken ,bırde baktım bu sıtedeyım.bıraz ınceledım ..sonra ucretsız ego ve suçluluk scrıptlerını ındırıdm..2 gundur .gun ıcınde butun gun açık dınlıyorum…ılk dınler dınlemez dha yorumlara bakmamştm bıle..kendımde bı dık durma geregı hıssedınce gun ıcınde bugun yorummlara bakndım bıraz..scrptten kaynaklanıyormuş…çok hoşuma gııtıı…faakt başım da hafıf sıddette agrı var 2 gundur.. BENIM MERAK ETTGM BENIM UCRETSZI INDIRIDGM LINKTEN EGO VE SUÇLILUK MUZIGI AYNI….SEBEBINI OGRENMEK ISTIYORUM…

ACABA GENÇLİK Mİ
Yazan Ali SEKÜLÜ,

Call Now ButtonÖn Tespit İçin Arayın