Başarı Hikayeleri

BAŞARI HİKAYELERİ

DEĞERLİ ARKADAŞLAR!
Ben ilk defa kendi hayatım için bi yatırımda bulundum tüm samimiyetimle söylüyorum ki ilk defa Kendi hayatım için yaptığım bu yatırımın ne olduğunu merak ediyosanız şunu söyleyebilirim ki Atakan beyle irtibata geçip çekirdek inanç çalışmasını gerçekleştirmek olduğunu söyleyebilirim size. Değerli iki insan.. Tanımaktan büyük onur duyduğum ve teşekkürlerimi sözcüklere sığdıramayacak kadar şükran dolu olduğum ATAKAN BEY sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum. İYİ Kİ VARSINIZ İYİKİ HAYATIMDASINIZ İYİ Kİ TANIMIŞIM SİZLERİ. Hayatımdaki tüm güzel gelişmelerden sizleri ve arkadaşlarımı haberdar etmekten de büyük mutluluk duyacağımm.
HERKESE KUCAK DOLUSU SEVGİLER.


Ben telefon görüsmemi dün yaptim, sanki sizi cocuklugunuzdan beri taniyor gibi konusuyor,benim biri baskin olmak üzere 3 cekirdek inancim oldugu ortaya cikti, cok ilgincti, simdi Atakan Beyden cd lerimi bekliyorum, umarim sonuclarini alirim kendim icin yaptigim en iyi yatirim oldugunu düsünüyorum


Sizinle 1 hafta önce çekirdek inanç çalışması yaptık 3 tane çekirdek inanç tespit etmiştiniz bana özel hazırlanan cd’im geldi dinliyorum ve çok mutluyum başta ciddi baş ağrısı ve bulantı, iç sıkıntısı şikayetlerim oldu ama geçti. Kendimi çok rahatlamış ve güçlü hissediyorum babama olan kızgınlığım sıfır noktasına indi ayrıca ilişkim düzeldi ben hiç bir şey yapmadım bakış açım değişti birden, o kadar hızlı olduki inanılmaz.Bu güne kadar hayata, olaylara, kişilere , durumlara o tepkileri veren hiç ben değildim sanki o gitti başka biri geldi üstelik herkes farkında “sana ne oldu çok değiştin” diyorlar çok mutluyum ilk kez kendim için bi şey yaptım ve sonuç muhteşem oldu bunu size ve Atakan bey’e borçluyum çok teşekkür ederim. Kendimi herşeyi yapabilecek kadar güçlü ve istekli buluyorum kafamda imkansız kavramının anlamını değiştirdiniz sanırım artık değişimi durdurmam imkansız 🙂 bu muhteşem iyiki varsınız çok teşekkürler…


Bu değişime ben bile inanamıyorum içimdeki coşkuyu anlatamam size tam 4 yıldır bi türlü ayrılsammı sürdürsemmi bilemediğim kangrene dönüşmüş ilişkim var ayrılamadığım ama yanında da kalamadığım erkek arkadaşımla mucize bi değişim yaşadım ne yaptım inanın bilmiyorum hiç bi fikrim yok ama değişti sadece on gün oldu sizinle tanışalı yaşamıma kattığınız fark inanılmaz. Bunu herkes bilsin herkes sizi tanısın ve muhteşem enerjinizle ve sevginizle değişsin dönüşsün mutlu olsun istiyorum. Geriye kariyerimle ilgili yaşadığım durumun düzelmesi kaldı o’da zaten çekirdek inancımla ilgili olduğunu bulmuştunuz inanç kırıldığına göre o hayalime kavuşmamda yakındır diye düşünüyorum.. 🙂 ben seminer vermelisiniz burda mutlaka bizi ihmal etmeyin. Özellikle hedef 101 çalışmanızla ilgili olarak çok istiyorum tam manasıyla kavramayı çünkü. Sizi her soru işaretinde arayabileceğimi bilmek de ayrıca çok güven verici iyiki varsınız. Sevgiler..


Öncelikle sayın Atakan Sönmez  e teşekkür ediyorum .Uzun süredir yaşamımda üstüste tekrarlanan aynı tür olayların varlığı beni neden ben sorusunu sormaya yöneltti yaklaşık 2 yıldır ilgilendiğim düşünce ve bilinçaltı temizliği konusunda herkese genel geçer reçetelerin verildiği bir çok seminer programları beni bir türlü tatmin etmedi . cekirdekinanc.com sayesinde ulaştığım sizler sayesinde yaklaşık 5 günlük bir sürede dahi yaşadığım hafifleşme ve özgürlük duygusunu tarif edemem .Telefonda çekirdek inanç temizliği ilk etapta saçma gibi gelebilir sizlere ama inanın gerçekten profesyonelliği ve insani naifliğin hiç elden bırakılmadığı bir hassasiyetle gerçekşen 50 dakikalık  yapılan bir telefon konuşması çok şey katabiliyor hayatınıza.
Kalıplaşmış düşünceleriniz den sıyrıldığınızı hissediyorsunuz Şu anda bir yandan bana özel hazırlanmış telkincd mi dinliyor bir yandan bu konudaki düşüncelerimi satırlara aktarıyorum .İnanıyorum ve hissedebiliyorum ileriki günlerde daha somut ve güzel değişimleri paylaşacağım sizlerle . Bir kez daha kendilerine teşekkürlerimi yürekten iletiyorum ve yeryüzündeki tüm insanların çekirdek inançlarından kurtularak özgürleşmelerini diliyorum.
İnanın arkadaşlar Bİzİ BİZDEN BAŞKA SINIRLAYAN VE ENGELLEYEN HİÇ KİMSE YOK

Saygılarımla Işın Erdoğan


Merhaba ben 22 yaşındayım
Ailesel ve ailemin işleriyle ilgili problemler yaşıyorum. Bunlara kendini farklı sıkıntılar olarak gösteriyor.Yani şimdiye kadar ben öyle sanıyordum. Benim bir çok sorunum vardı geceleri uyuyamama gündüzleri çok uyuma, herşeyi kafaya fazla takma,sosyallikten nerdeyse tamamen kaçma gibi. çok bunaldığım dönemlerde özelikkle son aylarda artarak temizlik takıntısıda vardı. .Başka yöntemleri denedim ama bol bol uyuyarak sorunlardan uzaklaşmak dışında pek bi faydasını görememiştim.ilk bi kaç ay bu çok rahatlatıyordu ama çözüm değildi.internet üzerinden beyne elektirik akımı gönderilierek tedaviyi araştırıyordum son çare olarak bunu görüyordum.Daha sonra bu siteye rastladım. iletişme geçtim ve negatif çekirdek inanç tespiti için gün aldım, görüştüm. bana asıl problemlerin kaynağını gösterdi bunlar hiç aklıma bile gelmeyen şeylerdi.üstüne üstlük 2 yıldır denediğim diğer uzmanların hiç üstünde durmadığı şeylerdi.bu kadar kısa sürede sorunların ana kaynağına inebilmesi sanırım işindeki ustalığının göstergesi. Atakan abi negatif çekirdek inancımla ilgili telkin cd hazırladı.2 haftadır dinliyorum değişimler gerçekten inanılmaz. sabahları erkenden uyanıyor , duş alıyor ve güne mutlu başlıyorum. artık hep bakımlıyım.ve mutluyum.kendimin farkına vardım.içimdeki bunalmışlık hissi kayboldu.temizlik takıntım neredeyse tamamen bitti.telkin metedu bence geleceğin sistemi çünkü diğer klasik yöntemlerde gittiğinizde onlarda size telkinlerde bulunuyor söylediklerinin doğru olduğunu sizde biliyorsunuz ama bunu içselleştirmeniz pek mümkün olmuyor.bu sitenin adı heralde daha iyi seçilemezdi.hayatım değişti hemde 2 haftada.bu inanılmaz

not:ilk gün 2o ssat dinlemiştim nekadar uzun süre dinlersem o kadar iyi diye düşündüm ama ertesi sabah yataktan çıkamadım yer yanım tutulmuş ve midem bulanıyordu.bu bana bi seviç verdi çünkü daha bir günde vücudum bu kadar tepki vermişti yani telkinler gerçekten çok etkiliydi
Başta sitenin kurucusu Atakan abi başta olmak üzere bu sitede emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.sevgiler


Özlem hanım merhaba, nasılsınız? Ben çok şükür iyiyim. Telkinleri dediğiniz şekilde dinledim şimdide çok sık değil arada dinliyorum geceleri. Çalışmaların 1.sini kolaylıkla yaptım ama ikinci çalışmayı her sabah ve akşam muntazam bir şekilde yapamadım. Onuda yeniden ama düzgün bir şekilde yapmayı deneyeceğim. Hatırlar mısınız bilmem, benim derdim erkek arkadaşımla ilgiliydi, aramızdaki sorunlar düzelmeye başladı, sonrasında evlilik kararı aldık ve 23 Kasımda çok sürpriz bir şekilde nişanlandık, hayırlısıyla bu yazada evleneceğiz. Önerileriniz, çalışmalarınız, ilginiz ve tabiki telkinleriniz için çok çok teşekkür ederim.Erkek arkadaşımın işi yoktu, işi de oldu:) çok şükür.Herşey birer birer düzeliyor, bazen depremler yaşamıyor değilim hayatımda, gözyaşları dökülmüyor değil, ama hep bir çözüm yolu bulunuyor.Bir şekilde yolumdaki engeller kalkıyor sanki. Çok teşekkür ederim. Sanırım çalışmalarımı düzgün bir şekilde ve tam yaparsam bu aksilikleri, depremleride yaşamadan geçireceğim hayatı. Sevgilerimi yolluyorum size.


Çekirdek inanç hergeçen gün beni daha iyiye doğru götürüyor olumsuz düşüncelerimden uzaklaştıkça hergeçen gün hayatımda istediklerime doğru yolum açılıyor güzel şeyler önüme önüme geliyor olumsuz kanallarım kapanıp olumlu kanallarım açılıyor çok mutluyum herkese yüreği sevgi dolu herkese yüzde yüz tavsiye ediyorum  atakan bey allah razı olsun sizden iyiki varsınız çok çok teşekkürler.

Call Now ButtonÖn Tespit İçin Arayın